Krovinių vežimas šaldytuvais

Krovinių vežimas autošaldytuvais - tai operatyvus transportavimas, kurio metu užtikrinamas temperatūrinio režimo, reikalingo tam tikram kroviniui, palaikymas visos kelionės metu.

Platus temperatūros diapazonas nuo -20 iki + 18  suteikia galimybę  gabenti ne tik  šaldytus krovinius vasarą, bet ir krovinius, reikalaujančius kambario temperatūros žiemą. Šiuolaikinių izoterminių  kėbulų struktūra leidžia išvengti temperatūros  šuolių, galinčių pakenkti kroviniui, vežimo metu.  MTL GROUP  gali pasiūlyti autošaldytuvus tiek vežimams iš Europos iki Baltijos šalių, tiek vežimams į Kazachstaną, Rusiją, Ukrainą. Kadangi šaldytuvais dažniausiai  gabename maisto produktus, visos MTL GROUP siūlomos transporto priemonės atitinka sanitarinius, saugumo, bei kitus būtinus reikalavimus.

Dėl didelio transporto priemonių pasirinkimo, bet kokios apimties  užsakymus vykdome  operatyviai, kokybiškai ir laiku. Užsakovui pageidaujant,  tolimus reisus vykdome per  trumpiausią  laiką. Tai  yra  Jūsų krovinio saugumo papildoma  garantija!